O firmě

Velkoobchod nápojů se nachází v průmyslové zóně pod OEZ v architektonicky zajímavé modrobílé budově.


Původně chtěl majitel postavit co nejjednodušší typizovanou montovanou halu, ale pan architekt Auer jej přesvědčil, že do sousedství bytové zástavby patří nejen funkční, ale také architektonicky dobře navržený objekt.


akce

Základní kámen byl položen 22. března 2001 a 1. listopadu 2001 mohl již velkoobchod otevírat. To, že se celá výstavba podařila zrealizovat v tak krátké době je zásluhou jak architekta, přístupem ze strany města, ale zvlášť firmy Testa, jež vyšla majiteli ve všech požadavcích ochotně vstříc.


V objektu jsou sklady, administrativní prostory a diskontní prodejna.


akce

Zákazníky velkoobchodu jsou převážně gastroorganizace - restaurace a obchody z celého okresu Ústí nad Orlicí, části okresu Svitavy, Rychnov, Pardubice a Šumperk.


Zákazníkům firma dodává nápoje alkoholické i nealkoholické, cigarety, lihoviny, cukrovinky, kávu, čaj a další doplňkový sortiment (např. olej, mycí prostředky, toaletní papíry, ubrousky atd.).


U piva má firma zastoupení v tomto regionu pro soukromý pivovar Bernard, kde je po stránce množství jedním z největších odběratelů. Velmi dobře spolupracuje však i s dalšímy pivovary.


Diskontní prodejna nabízí obdobný sortiment zboží jako velkoobchod za velmi výhodné ceny.


Zákazníkům poskytuje firma také zajímavou službu, kdy zboží dodává do komise na různé rodinné oslavy, organizacím na plesy a na další podobné akce. Zákazník zaplatí pouze spotřebované zboží a ostatní po akci vrátí zpět. Na tyto akce není problém zapůjčit stánky a výčepní technologie.


Nejlepší bude když sami navštívíte velkoobchod i diskontní prodejnu a přesvědčíte se co a za kolik Vám mohou nabídnout. Zaměstnanci se na Vaši návštěvu těší a jsou připraveni Vám při nákupu poradit.